Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: kredyty dla rolnictwa publikowane w portalu farmer.pl

older | 1 | 2 | (Page 3)

  0 0

  Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną ofertę dla rolników. Obejmuje ona kredyty udzielane z zerowa prowizją i marżą sięgająca nawet 0,99 proc., a także oprocentowane lokaty terminowe.

  0 0

  Jakie jest ryzyko zbyt krótkiego lub zbyt długiego okresu finansowania inwestycji z kredytu? Jak dopasować kredyt do inwestycji i rozplanować raty? Praktycznych rad udziela Piotr Domagała z Banku Zachodniego WBK.

  0 0

  Zarząd KRIR zwrócił się do resortu rolnictwa o uruchomienie kredytów z oprocentowaniem wynoszącym 1 proc. i o niestosowanie sankcji wobec tych rolników, którzy nie spełnili wymogów wynikających z przyjętych programów.

  0 0

  W przypadku chęci modernizacji i rozwoju produkcji w gospodarstwie nie da się tego zrobić bez finansowania z zewnątrz. Dlatego, przed wyborem kredytu warto zrobić rachunek ekonomiczny gospodarstwa, właściwie zaplanować harmonogram spłat czy dopasować go do skali produkcji. To wszystko pozwoli na bardziej bezpieczne funkcjonowanie gospodarstwa, nawet w czasie kryzysu.

  0 0

  Rosyjskie ministerstwo rolnictwa Rosji prowadzi monitoring w zakresie udzielania pożyczek na rzecz kompleksu rolno-przemysłowego kraju.

older | 1 | 2 | (Page 3)